Trænerne
 
Trænere  2022-23 
Trille Trolle                         

Katrine Vestergaard

Pernille Schousboe


 






30 25 44 41


30 58 33 14





Katrinev@dlgtele.dk

pbs270@live.dk
U5 - 7


Lene Dahl Pedersen

Hjælpetræner:


 



61 46 58 14

 



pedahlen@hotmail.com

 
U8


Anne Lassen

Hjælpetræner:


 



60 17 27 13 







annelas88@gmail.com
 
 

 
U9-11 Drenge

Benjamin Laas

Hjælpetræner:


 



51 17 46 05






benlaas@hotmail.com
U9-11 Piger

Benjamin Laas

Hjælpetræner:









51 17 46 05



Benlaas@hotmail.com
U13 Drenge

Benjamin Laas


 


51 17 46 05
 


Benlaas@hotmail.com

 
U13 Piger

Som U9-11 piger
U15 Drenge

Jan Rømer
 



22 32 11 15



kaniaromer@gmail.com
U15 Piger

Som U17 piger



U17 Piger

Torben Sørensen

Benjamin Laas  


23 48 14 02

51 17 46 05





torben@tomejka.dk

benlaas@hotmail.com


 
U17-19 Drenge

Lasse Frandsen

Lasse Vestergaard

 


40 68 10 85

23 32 56 40 


lasse.f@hotmail.com

lassev@dlgtele.dk


Senior Herrer

Jan Vestergaard

Jesper Særkjær


30 25 87 80

40 17 19 00


famvestergaard@dlgmail.dk

jbs@scantrapper.dk
 
Senior Damer

Anne Lassen


60 17 27 13


annelas88@gmail.com
Håndbold Fitness

Kamilla Vestergaard

Lene Pedersen


 


52 38 04 28

61 46 58 14


 


kamillav@dlgtele.dk

pedahlen@hotmail.com



Følg med på Facebook
Vores hovedsponsor
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Aulum Håndboldklub | Webansvarlig Lone Vestergaard