Trænerne
 
Trænere  2019-20 
Trille Trolle                         

Forskellige voksne i forbindelse med planlagte hjemmestævner

U6 - 8

Line Andersen

Sarah Ahm

 


53 37 82 02
 


line.aulumhk@gmail.com


 
U9

Penny Danielsen


31 77 60 60



pedan82@yahoo.dk

 
U11 Drenge

Jan Rømer

 


22 32 11 15


kaniaromer@gmail.com
U11 Piger

Navnet er på vej
U13 Drenge

Navnet er på vej
U13 Piger

Navnet er på vej

 


 
U15 Drenge

Martin Damgaard

Lasse Frandsen

 



52 39 34 10


40 68 10 85



m.damgaard@fibermail.dk
                         

lasse.f@hotmail.com
U15 Piger

Torben Sørensen

Benjamin Laas  


23 48 14 02

51 17 46 05




torben@tomejka.dk

benlaas@hotmail.com
U19 Piger

Navnet er på vej





 
U19 Drenge

Peter Andersen

Birgitte Vingtoft


25 39 96 80

61 67 17 92




peter.andersen1004@gmail.com

bir.v.ahm@gmail.com
Senior Herrer

Jan Vestergaard


30 25 87 80


famvestergaard@dlgmail.dk
 
Senior Damer

Anne Lassen


60 17 27 13


annelas88@gmail.com
Håndbold Fittness

Malene Dam

Karina Melvej


27 34 09 20

61 67 54 83 


m.dam@webspeed.dk

melvej@webspeed.dk
Følg med på Facebook
Vores hovedsponsor
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Aulum Håndboldklub | Webansvarlig Lone Vestergaard