Trænerne
 
Trænere  2018-19 
Trille Trolle                         

Josefine Dahl
Anne Hebsgård
Freja Melvej

U6 - U7
 

Anne Lassen 



60 17 27 13
 

annelas88@gmail.com
U8

Penny Danielsen


31 77 60 60


pedan82@yahoo.dk
U10 Drenge

Jan Rømer

Tobias Dissing 


22 32 11 15


kaniaromer@gmail.com
U10 Piger
U12 Drenge
U12 Piger

Sara Kiilerich     

Ida Marie Dam


51 83 77 23

48 41 28 24
 


kiilerich@mail.dk

m.dam@webspeed.dk
U14 Drenge

Martin Damgaard

Lasse Frandsen

 



52 39 34 10


40 68 10 85



m.damgaard@fibermail.dk
                         

lasse.f@hotmail.com
U14 Piger

Torben Sørensen

Benjamin Laas  


23 48 14 02

51 17 46 05




torben@tomejka.dk

benlaas@hotmail.com
U18 Piger

Lars Kiilerich


40 32 13 37


kiilerich@mail.dk 
U18 Drenge

Peter Andersen

Birgitte Vingtoft


25 39 96 80

61 67 17 92




peter.andersen1004@gmail.com

bir.v.ahm@gmail.com
Senior Damer

Anne Lassen


60 17 27 13


annelas88@gmail.com
Håndbold Fittness

Malene Dam

Karina Melvej


27 34 09 20

61 67 54 83 


m.dam@webspeed.dk

melvej@webspeed.dk
Følg med på Facebook
Vores sponsor
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Aulum Håndboldklub | Webansvarlig Lone Vestergaard