Trænerne
Trænere og træningstider  2018-19 
 
Trille Trolle                        

Josefine Dahl
Anne Hebsgård
Freja Melvej

                  

U6 - U7

U8

Penny Danielsen                                        3177 6060                             pedan82@yahoo.dk

U10 Drenge

Jan Rømer                                                 2232 1115                             kaniaromer@gmail.com
Tobias Dissing                                 

U10 Piger

U12 Drenge

U12 Piger

 

U14 Drenge
Martin Damgaard                                       5239 3410                             m.damgaard@fibermail.dk
Lasse Frandsen                                        
 4068 1085                             lasse.f@hotmail.com

U14 Piger
Torben Sørensen                                       2348 1402                             torben@tomejka.dk
Benjamin Laas                                           5117 4605                             benlaas@hotmail.com

U18 Piger
Lars Kiilerich                                             4032 1337                             kiilerich@mail.dk
                              

U18 Drenge
Peter Andersen                                                                             peter.andersen1004@gmail.com
Birgitte Vingtoft                                    6167 1792                         bir.v.ahm@gmail.com

Senior Damer

Håndbold Fittness

Malene Dam                                        2734 0920                         m.dam@webspeed.dk
Karina Melvej                                       6167 5483                         melvej@webspeed.dk

 
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Aulum Håndboldklub | Webansvarlig Lone Vestergaard